Hakkımızda

REHBER CONSULTING, Denetim, Finansal Danışmanlık, Yeminli Mali Müşavirlik, Vergi ve Hukuk Müşavirliği, Kurumsal Risk ve Bilişim Danışmanlığı konularında yoğun uzmanlığa sahip profesyonel bir uluslararası hizmet firmasıdır. Kurulduğu 1982 yılından bu yana çeşitli sektörlerden ulusal ve uluslararası firmalara birçok konuda profesyonel olarak tanınmış ve deneyimli ortakları ve çeşitli alanlarda deneyimli kadrosu ile denetim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Önde gelen uluslararası denetim ve danışmanlık kuruluşlarından biri olan ANTEA, Alliance of Independent Firms'in üye firmasıdır. Dünya çapında yüksek mesleki ve etik standartları ile tanınan ANTEA, tüm üye firmalarının periyodik kalite değerlendirmeleri ile müşterilerine yüksek standartlı hizmet sunmalarını sağlamaktadır. ANTEA, Alliance of Independent Firms, bağımsız denetim, danışmanlık ve vergi ve hukuk danışmanlığı firmalarının uluslararası bir birliğidir. ANTEA'nın 60 ülkede üyeleri ve tüm dünyada 200'den fazla ofisi bulunmaktadır ve Avrupa ve Latin Amerika'da güçlü bir varlığı bulunmaktadır. Üyelerimizin geniş coğrafi kapsama alanı, müşterilerine ve uluslararası ihtiyaçlarına fayda sağlamaktadır.

Ulusal mevzuatta uzman olan Antea üyeleri, uluslararası ticarette tanınmış bir kariyere sahip, denetim, danışmanlık ve hukuk ve vergi danışmanlığı konusunda profesyonel olarak yüksek niteliklidir. Başarımızın anahtarları: yakınlık, doğrudan dikkat, aşinalık ve şeffaflıktır.

ANTEA, Uluslararası Muhasebe Bülteni'nde (IAB) olağanüstü pozisyonlarda yer almaktadır. Bu sınıflandırmalar, ittifakımızın uluslararası bağlamdaki liderliğini ve gücünü vurgulamaktadır.

ANTEA, faaliyet gösterdiğiniz ülkeler veya bölgeler ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı mümkün olan en iyi şekilde karşılamaya yönelik bağımsız firmaların açık ve esnek bir ittifakıdır. ANTEA'nın üye firmaları, hem geleneksel hizmetlerde hem de yenilikçi hizmetlerde çeşitli entegre hizmetler sunarak size yardımcı olabilir.

 • Tam Tasdik ve Yeminli Mali Müşavirlik Hizmeti
 • Bağımsız Denetim Hizmeti
 • Finansal Denetim Hizmeti
 • Vergi Denetimi Hizmeti
 • Kurumsal Risk ve Bilişim Sistemleri (IT) Denetimi Hizmeti
 • İç Kontrol Denetimi Hizmeti
 • Vergi ve Hukuk Danışmanlığı Hizmeti
 • Finansal Danışmanlık Hizmeti
 • Finansal Due diligence Hizmeti
 • Yatırım Danışmanlığı Hizmeti
 • Yönetim Danışmanlığı Hizmeti
 • Transfer Fiyatlandırması Hizmetleri
 • Eğitim Hizmeti
 • Bilgi Teknolojileri (Bt) Denetim (It Audit) Hizmeti

40 yıldır, göstermiş olduğu performans, kaliteli hizmet anlayışı ve dinamik yapısı ile REHBER CONSULTING, sektörde lider ve güvenilir bir marka haline gelmiştir. REHBER CONSULTING, hizmetlerinin ve müşteri ilişkilerinin her adımında bazı özel kurumsal değerler çerçevesinde hareket eder. Bu değerler - yüksek kalite, her adımda değer katma, bilgi alışverişi, yetkinliğe bağlılık ve uzun vadeli ilişkiler - REHBER'in küresel uygulamaları yerel uzmanlıkla birleştirme konusundaki benzersiz kapasitesinin sürekli bileşenleridir. Bu ilkeler, REHBER tarafından verilen hizmetlerin ve bunların bireysel uygulamalarının temelini oluşturmaktadır. Görevlerin nasıl ele alınması gerektiğini ve istenen sonuçların elde edilmesini sağlarlar. Daha etkin ve verimli çalışmaya ve "çalışan" çözümler üretmeye yardımcı olurlar. Bu ortak değerler, firma içinde ve dışında etiği, kaliteyi, objektifliği, güvenilirliği ve bütünlüğü destekleyen bir kurum kültürüne dayanmaktadır.

Müşterilerimize hizmet verirken ekip arkadaşlarımız bilinen ve genel kabul görmüş mesleki standartların yanı sıra firmamız bünyesinde geliştirilen bazı standartlara göre hareket etmektedir. Mesleki standartlara olan bağlılığımız hem kurumsal değerlerimize hem de davranış kurallarımıza yansır. REHBER CONSULTING, ortak değerlere sahip kafiyeli davranışları belirlemek için belirli etik ilkeleri içeren bir davranış kuralları geliştirmiştir. Değişen iş hayatı ve kurumsal yapı göz önünde bulundurularak sıklıkla yeniden değerlendirilen bu kurallar, yurt içi ve yurt dışı REHBER CONSULTING ofislerindeki tüm çalışanlara rehberlik etmekte, alınan her kararda ve atılan her eylemde belirleyici faktördür.

REHBER, kurulduğu günden bu yana birçok farklı sektördeki firma/kuruluşlara hizmet vermektedir. REHBER, tüm ortaklarının Maliye Bakanlığı'nda vergi müfettişleri, gelir kontrolörleri ve personel direktörleri olarak devlet geçmişleri olduğu için devlet kurumlarıyla ilgili geniş deneyime sahiptir.